Ние използваме "бисквитки", за да улесним вашето сърфиране, и да ви покажем реклами, които може да ви заинтересуват. Научете повече.

Без Меси „гаучосите“ надиграха шампиона Чили

Публикувана: 07 Jun 2016 08:13
Обновена: 14 May 2024 05:50
Прочетена: 521

Аржентина тръгна с победа на Копа Америка, след като надви с 2:1 настоящия шампион Чили. След равностойно първо полувреме всичко се реши през втората част, когато с голове на Анхел Ди Мария и Евер Банега аржентинците спечелиха първите си три точки в Група D.

Лионел Меси не взе участие в срещата, след като не е напълно възстановен от контузията, която получи в контролата с Хондурас. Аржентина поведе в 51-та минута, когато Чарлес Арангис сбърка в центъра на терена, Банега намери Ди Мария, който пък с лекота направи 1:0.

Само 8 минути по-късно Ди Мария върна жеста и изведе Банега на чиста позиция. Халфът стреля в близкия ъгъл и направи 2:0. До края Чили успя да върне един гол чрез Фуенсалида, но веднага след това реферът свири края на мача.