Димитров записа шеста поредна загуба

Публикувана: 14 Jun 2016 21:15
Обновена: 29 Apr 2024 23:19
Прочетена: 994

Григор Димитров напусна пореден турнир още преди реално да е започнал. Гришо беше елиминиран от “Куинс” в Лондон след загуба в първия кръг от Янко Типсаревич с 6:7 (6), 6:4 и 3:6.

Първият сет беше изключително равностоен и логично бе решен след тайбрек. В него опитният сърбин имаше повече концентрация и късмет и затвори частта след 8:6 точки.

Гришо обаче се възстанови бързо и след ранен пробив във втория сет поведе в резултата. Това се оказа достатъчно и след 6:4 българинът успя да изравни резултата.

В третия сет Типсаревич направи решителен пробив в четвъртия гейм, след което не допусна разколебаване в играта си и затвори мача с 6:3. Загубата беше шеста поредна за Гришо.