Ние използваме "бисквитки", за да улесним вашето сърфиране, и да ви покажем реклами, които може да ви заинтересуват. Научете повече.

Лондончани паднаха от Уотфорд

Публикувана: 06 Feb 2018 09:01
Обновена: 08 Apr 2024 17:17
Прочетена: 525

Уотфорд победи шампиона Челси с 4:1 у дома на стадион "Викаридж Роуд" в двубой от 26-и кръг на Премиършип. Дефанзивният халф на лондончани Тимуе Бакайоко получи втори жълт картон в 30-ата минута и отборът на Антонио Конте игра с човек по-малко цял час. Капитанът Трой Дийни даде преднина на "стършелите" с гол от дузпа в края на първото полувреме, а Еден Азар изравни резултата в 82-ата минута.

Tака Челси претърпя нова поредна тежка загуба, след като в миналия кръг падна от Борнемут с 0:3. Тимът на Конте остава на четвърто място в класирането с точка повече от петия Тотнъм, а Уотфорд е в средата на таблицата на 11-о място. В следващия кръг Челси посреща Уест Бромич Албиън.

Източник: bgnes.com