Ние използваме "бисквитки", за да улесним вашето сърфиране, и да ви покажем реклами, които може да ви заинтересуват. Научете повече.

Истински шок за "гражданите"

Публикувана: 20 Feb 2018 08:40
Обновена: 14 Apr 2024 14:12
Прочетена: 486

Манчестър Сити ще продължи борбата за купи само на три фронта, след като сензационно загуби с 0:1 гостуването си на Уигън в 5-тия кръг на ФА Къп. Големият герой за домакините бе придобилият легендарен статут нападател от Северна Ирландия Уил Григ. В края на първото полувреме Сити остана с човек по-малко заради безумно действие на Фабиан Делф, който бе изгонен с директен червен картон.

В 79-та минута обаче се случи най-нелогичното нещо. При едно подаване към Уил Григ защитникът на Сити Кайл Уокър не действа добре. Северноирландецът остана сам срещу Клаудио Браво и с удар по диагонала направи 1:0. “DW стейдиъм” изрина, а миг по-късно феновете запяха любимата си песен “Will Grigg’s on fire”, която придоби световна известност по време на Европейското първенство във Франция преди две години.

До края Сити натискаше, а изравнителен гол на Фернандиньо бе отменен заради прибързано изпълнение на Де Бройне от свободен удар. Бразилецът освен това бе и в засада. Така Гуардиола и възпитаниците му ще насочат усилията си към Висшата лига, Купата на Лигата и Шампионската лига.

Повече четете в:  Gol.bg