Челси не успя да спре Барселона за четвъртфиналите на Шампионска лига

Публикувана: 15 Mar 2018 08:22
Обновена: 25 Apr 2024 08:13
Прочетена: 696

Барселона се класира на четвъртфиналите на Шампионска лига след победа нда Челси с 3:0.

Преди срещата много анализатори изразиха мнение, че английският шампион има качествата и възможностите да се противопостави на Барса, но това не се случи. Каталунците взеха нещата в свои ръце още от самото начало и до 20 минута вече водеха с 2:0. Като се има предвид и голът на чужд терен (1:1 в първата среща) Барселона си беше свършила работата и до края на двубоя се бранеше умело и създаваше опасни контраатаки. Третият гол падна в 63-та минута, което тотално отказа футболистите на Челси.

Головете за Барселона вкараха Меси два и Дембеле.