Гришо пак отпадна, четвърта загуба за пет мача

Френски ветеран спря похода на нашенеца

Публикувана: 26 Mar 2018 06:46
Обновена: 19 Apr 2024 13:36
Прочетена: 589

Григор Димитров отпадна в третия кръг на силния "Мастърс" турнир в Маями. Той бе победен от френския ветеран Жереми Шарди, който стигна до успеха в два сета след 6:4, 6:4 и така се класира за следващата фаза на турнира. Това е четвърта загуба на българина за последните му пет мача, припомня gol.bg.

По време на мача легендарният Борис Бекер коментира в социалните мрежи, че харесва много Григор Димитров, но изобщо не разбира защо играе толкова слабо напоследък. Шарди стигна до успеха в двата сета по идентичен начин. Той проби в последния гейм на всеки един от тях, като Григор буквално му подари пробивите.

В първия сет нашето момче направи груба непредизвикана грешка и заби топката в собственото си поле. Във втория сет той имаше аванс от 30:0 на своя гейм, но последваха четири поредни точки за Шарди.

Това бе пети мач между двамата и втори успех за французина.

Източник: gol.bg