Момчетата на Пламен Константинов допуснаха 5-та загуба в Лигата на нациите

Публикувана: 09 Jun 2018 09:33
Обновена: 13 Apr 2024 01:36
Прочетена: 576

Националният ни отбор по волейбол допусна петата си загуба в турнира Лига на нациите, след като паднаха от олимпийските вицешампиони от Италия с 1:3 гейма (23:25, 19:25, 25:21, 19:25) във втория си мач от турнира в Осака. Вчера нашите победиха домакините от Япония.

Момчетата на треньора Пламен Константинов загатнаха за своите възможности в третата част, която спечелиха, но в другите бяха надиграни, макар и минимално,  от “адзурите”.

Най-резултатен за нашите бе Николай Учиков с 19 точки, а Валентин Братоев и Николай Пенчев се отличиха с 13. С 10 завърши Светослав Гоцев. Филипо Ланца бе най-резултатен в мача с 20 точки, а Габриеле Нели добави още 16 за италианците.

Утре  нашите ще се изправят срещу Полша в последния си мач от група 10 в Осака. Срещата е от 05:10 българско врем.