Гришо и Джокович доиграват днес

Публикувана: 17 Aug 2018 14:00
Обновена: 10 Apr 2024 01:54
Прочетена: 1196

Григор Димитров и Новак Джокович ще продължат мача си от трети кръг на Мастърса в Синсинати днес, след като двубоят тази нощ бе прекратен в третия сет заради дъжд. Българинът взе първия сет с 6-2, във втория отстъпи с 3-6, а Джокович води с 2:1 в третия с пробив. Димитров игра чудесен тенис в стартовия сет и го спечели за 29 минути.

Във втория поведе с 3-1, но в представянето му настъпи необясним спад и сърбинът взе пет поредни гейма. В третия сет, който започна със закъснение заради дъжд, Джокович направи пробив в третия гейм и поведе с 2-1, след което отново заваля и мачът бе прекратен. Григор Димитров, който в Синсинати защитава титлата си от миналия сезон, има само една победа в 8 мача с бившия №1.