Юнайтед съкруши Уотфорд в последните секунди

Публикувана: 21 Nov 2015 15:33
Обновена: 22 May 2024 04:41
Прочетена: 1551

Манчестър Юнайтед измъкна много трудна победа с 2:1 при гостуването си на Уотфорд в 13-ия кръг на Висшата лига.

"Червените дяволи" откриха резултата още в 11-ата минута, след центриране на Андер Ерера топката стигна до холандеца Мемфис Депай и той вкара с глава. В 87-ата минута обаче „стършелите“ изравниха от дузпа чрез капитана си Трой Дийни. Само 4 минути по-късно обаче именно Дийни си вкара автогол след удар на Бастиан Шванщайгер и неуспешен опит за изчистване. Така Юнайтед успя да изтръгне победата с 2:1 в последните секунди.
За гостите не играха звездите Уейн Рууни и Антони Марсиал.

"Червените дяволи" излязоха временно на първото място в класирането с 27 точки, преди преките им конкуренти от Арсенал и Манчестър Сити да изиграят срещите си.