Роналдо спаси Ман Юнайтед от нова загуба

Феновете на Ман Юнайтед отново организираха протестно шествие срещу собствениците на клуба - семейство Глейзър

Публикувана: 29 Apr 2022 08:47
Обновена: 08 May 2024 06:30
Прочетена: 572

Кристиано Роналдо за пореден път се оказа спасител на Манчестър Юнайтед. Португалецът се разписа срещу Челси, а срещата на "Олд Трафорд" завърши 1:1. Маркос Алонсо откри резултата след час игра, но секунди по-късно Роналдо изравни.

Кристиано е отбелязал последните пет попадения на "червените дяволи" и осем от последните девет гола на Юнайтед. Равенството още повече намали шансовете на тима на Ралф Рангник да се добере до четвъртото място. Манчестър Юнайтед изостава на пет точки от четвъртия Арсенал, но е изиграл два мача повече.

"Червените дяволи" и Челси завършиха наравно в четвърти пореден мач. Преди двубоя феновете на Ман Юнайтед отново организираха протестно шествие срещу собствениците на клуба - семейство Глейзър. Част от привържениците умишлено пропуснаха началото на срещата, като на "Олд Трафорд" се виждаха хиляди празни места. При предишното домакинство, което бе срещу Норич, феновете влязоха на стадиона в 17-ата минута.