Хазуров и Демона разнищиха противника си

Публикувана: 24 Apr 2016 15:46
Обновена: 13 May 2024 06:24
Прочетена: 653

ЦСКА постигна поредната си категорична победа във “В” група. Дни след успеха над Берое и класирането на тима за финала на Купата на Германия “червените” сгазиха с 1:0 Германея (Сапарева баня) като гост. Мачът обаче се игра на стадион “Българска армия”.

Костадин Хазуров наниза 6 гола, а четири вкара Николай Цветков. Любопитен момент беше и това, че главен съдия на двубоя беше Християна Гутева. Русокосата реферка беше подпомагана от Павлета Рашкова и Антоанета Панчева.

Треньорът на ЦСКА Христо Янев даде почивка на голяма част от играчите си, които триумфираха срещу Берое в сряда. Единствените от титулярите, които започнаха днес, бяха Божидар Чорбаджийски, Самир Аясс и Николай Цветков.

“Червените” започнаха головото си шоу още в 7-та минута, когато Коце Хазуров вкара с глава след центриране от ъглов удар. В 10-та минута нападателят вкара и дузпа, а в 29-та направи хеттрик, след като с пета отклони удар на Петър Витанов в мрежата на символичните домакини.

До края на първото полувреме Николай Цветков-Демона се разписа два пъти - с удар от 25 метра в 34-та минута, и от фаул малко след това. Коце Хазуров към направи 6:0 в 43-та минута.

След почивката по-добрата игра на ЦСКА продължи и резултатът стана двуцифрен след нови голове на Костадин Хазуров (62, 87) и Николай Цветков (60, 72).

Снимка: Sportal.bg