Ние използваме "бисквитки", за да улесним вашето сърфиране, и да ви покажем реклами, които може да ви заинтересуват. Научете повече.

"Червените дяволи" с мъчителна загуба срещу Кристъл Палас

Публикувана: 21 May 2016 20:32
Обновена: 01 May 2024 14:38
Прочетена: 1012

Джеси Лингард отбеляза победния гол в допълнителното време за Ман Юнайтед, спечелвайки на тима  ФА Къп. „Червените дяволи“ победиха Кристъл Палас с 2-1, коетоо приравни отбора от Манчестър с Арсенал по рекорден брой спечелени купи.

Джейсън Пънчън даде преднина на Палас късно във втората половина, момент, който накара Алан Пардю да изиграе доста странен танц. Но преднината им и танцът на Пардю не продължиха дълго, след като Хуан Мата изравни само няколко минути по-късно. Така мачът отиде в продължения. Юнайтед бе затруднен допълнително, след като Крис Смолинг бе изгонен за втори жълт картон в 105-ата минута.

Малко след началото на вторите 15 минути, Лингард извоюва триумфа на Ман Юнайтед.