Григор пристигна в София с Никол Шерцингер ( ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМКИ)

Тенисистът пристигна днес в столицата за участие в турнира "София Оупън"

Григор Димитров вече е София. Тенисистът пристигна днес в столицата за участие в турнира "София Оупън". Той кацна на родна земя в компанията на приятелката си - певицата Никол Шерцингер.

Двойката успя да избегне журналистите, които чакаха на ВИП изхода. Неколцина запалени почитатели на Димитров обаче успяха да се снимат с него и получиха автографи.

Димитров и половинката му бяха във видимо добро настроение, съобщават от "Би Ти Ви".

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.