"Приятели" все пак ще имат продължение

Но ще е само с Фийби!

Въпреки че, явно е вече сигурно, че няма да има продължение на „Приятели“, но е вероятно да има spin-off. Това най-вероятно е най-добрата новина, която сте чули днес. За нея намекна в свое интервю „Фийби“ или Лиза Кудроу. Тя разговаря със създателя на „Притеяли“ Марта Кауфман за продължение на сериала, което да е съсредоточено именно върху Фийби и нейния живот.

Лиза и Марта в момента работят по друг комедиен сериал, който се излъчва по „Нетфликс“ и се казва „Грейс и Франки“. Затова и са започнали разговори по продължение на любимия от много хора ситком.

Има и идея вътре да участват като гост-звезди и други „Приятели“.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.