Уилямс призна, че е убила човек (ВИДЕО)

Тенисистката се разплака по време на пресконференция

Известната американска тенисистка Винъс Уилямс коментира за първи път инцидента, при който причини смъртта на 78-годишен мъж.

Винъс е обвиняема за катастрофа от 9 юни, а журналистите не пропуснаха да я попитат за станалото след успеха й над белгийката Елис Мертенс на "Уимбълдън".

"Просто съм съкрушена, нямам думи да опиша как се чувствам. Това е всичко, което мога да кажа", коментира Уилямс, след което се разплака и напусна пресконференцията, с което ясно показа, че чувства вина. 

Смята се, че при катастрофата Уилямс не е успяла да спре на червен светофар и така е станала трагедията. 

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.