Как би изглеждала "Матрицата", заснета в Източна Европа?

Не ви ли омръзнаха скучните западни или холивудски филми? Да, и на нас! Затова и сайтът Slavorum направи компилации от снимки на това как би изглеждал "Матрицата", ако бе заснет в Източна Европа. Вместо възрастен оракул, щяхме да виждаме Бабушка, а Агент Смит ще е агент Иван. 

"Редит" включва и руския президент.

Галерия

Как би изглеждала "Матрицата", заснета в Източна Европа? Как би изглеждала "Матрицата", заснета в Източна Европа? Как би изглеждала "Матрицата", заснета в Източна Европа? Как би изглеждала "Матрицата", заснета в Източна Европа?
Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.