"Арсенал" с нов, странен екип

Харесва ли ви?

„Арсенал“ показа официално своя нов екип -той е в черно и розово. Алекси Санчез и Оливие Жиру позират с тениските на официалния сайт на „артилеристите“. Те се подготвят за новия си сезон в Австралия и се очаква да носят експериментално новия екип в един от приятелските си мачове там.

За първи път, „Арсенал“ избират черен цвят, въпреки че в предишни години третият им резервен „аутфит“ е бил по-“авантюристичен“.

Първият им избор е на тениски в светло синьо, което е още един нетрадиционен подход на отбора от северен Лондон.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.