Шинейд О’Конър публикува стресиращо видео, плаши със самоубийство

Шинейд О’Конър сподели притеснително видео, в което споделя, че се бори за живота си и че е жива само благодарение на лекарите и на хапчетата, които пие. Певицата разказва за тежката си битка в депресията и психическото си заболяване.  Ирландската изпълнителка дори разкрива, че мисли за самоубийство, а в момента живее изолирана в хижа в Ню Джърси.

50-годишната звезда е качила 12-минутно видео в нейната официална Фейсбук страница, където казва на феновете си, че е сама от вече две години след като напуснала семейството си в Ирландия, защото на „тях не им пука”.

Постът й е последван от десетки успокоителни думи от нейни фенове, които се опитват да я подкрепят.

Вижте видеото тук, но предупреждаваме, че не е за хора със слаби нерви

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.