Джаред Лето моли Борисов да спаси Пирин

Американската топ звезда написа туит послание към премиера

Американският актьор и музикант Джаред Лето използва "Туитър", за да призове премиерът Бойко Борисов да защити националния парк "Пирин". "Бойко Борисов моля защитете Национален парк "Пирин" от отвратителната сеч + инфраструктурата за ски", пише Лето, като поставя в края, три събрани като за молба длани.

Туитът идва три дни след като Лето призова следващите го в социалната мрежа близо 5 млн души да се включат в инициативата на Световния фонд за дивата природа (WWF) за спасяването на Пирин.

Днешната публикация в "Туитър" на Лето е от 5.40 часа сутринта американско време (12.40 българско), а към 19 часа имаше 255 препубликувания и 960 харесвания, пише dnevnik.bg

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.