Ако изтриете това приложение ще имате 20% повече батерия

Ще разочароваме собствениците на iPhone, важи само за „Аndroid”

Всички сме се сблъсквали с неприятната ситуация батерията на телефона да падне точно в най-неподходящия момент. Какво бихте направили обаче, ако ви кажем, че с едно просто действие може да удължите живота на батерията си с близо 20 процента.

За съжаление обаче, добрата новина е само за собствениците на телефони с операционна система „Android”, така че ако имате iPhone това не важи за вас.

За съжаление обаче, това е едно доста важно приложение. А именно – “Фейсбук“. Oсвен, че е главната причина постоянно да нямате батерия, апликацията гълта и най-много от интернета ви. Е, имаме малка утеха. Няма да можете да гледате какво се случва на стената на приятелите и познатите ви, но можете да си запазите чата, който така или иначе се тегли отделно.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.