Меган и Хари ще танцуват на вечна класика на Уитни Хюстън

Ще познаете ли?

Първият сватбен танц на принц Хари и Меган Маркъл може да бъде на песента на Уитни Хюстън „I Wanna Dance With Somebody“. В едно от своите стари интервюта бъдещата принцеса признава, че тази песен е много щастлива за нея.

И ако двойката наистина я избере, тя за пореден път ще наруши кралските традиции. Те гласят, че първият танц трябва да бъде на фона на нежна и романтична композиция.

Песента на Хюстън е доста ритмична и бърза и не се вписва в това определение. 

Тя ще даде тон на целия празник, който обещава да бъде доста весел и енергичен.

„Хари и Меган искат сватбата да бъде весела и да отговаря на техния вкус, на тях като личности, а не както е прието в кралското семейство“, разкри източник, близък до двойката.

Вече е известно, че на сватбата ще пеят „Спайс Гърлс“, „Колдплей“, Елтън Джон и др, пишат от "edna.bg".

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.