Принц Джордж минава под засилена охрана

Причината са редица заплахи срещу детето

Приц Уилям и съпругата му Кейт Мидълтън са засилили охраната на най-големия си син Джордж. Това се случва след редица заплахи срещу детето, съобщават медиите във Великобритания.

Първо в училище "Thomas's Battersea", където е записано момченцето, 40-годишна, психично болна жена, опита да го отвлече, но беше задържана. След това терористи от "Ислямска държава" подготвиха покушение срещу члена на кралското семейство. По-късно стана ясно, че мъж е призовал да се отрови сладоледът в училището, където е момченцето.

Сега детето се намира под охраната на офицерите от Кралската гвардия.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.