Хари и Меган се изнасят по спешност от "Кенсингтън"

Хари и Уилям не спирали да се карат

Принц Хари и Меган Маркъл ще трябва да се изнесат от двореца „Кенсингтън“ и дори от Лондон, съобщават източници на „Метро“. Младоженците най-вероятно ще се установят на територията на „Уиндзор“ малко преди да се роди детето им през пролетта.

Решението е взето заради растящо напрежение между принц Хари и принц Уилям, които досега бяха особено близки. Братята щели да си създадат и два отделни „офиса“. Очаква се да се преместят в своя нов дом, с 10 спални, следващата година.

От „Кенсингтън“ отричат коментар.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.