Полицията издирва този 18-годишен младеж

Момчето изчезнало днес, по обяд

Столичната полиция издирва 18-годишно момче на име Мартин. Той е изчезнал в събота по обед в района на Южния парк в столицата, съобщават от МВР.

Младежът е бил облечен в тъмносиня шуба, дънки и кафяви боти.

Хората, които имат информация къде може да бъде открит издирваният, ще помогнат, като съобщят на тел. 112 или в най-близкото поделение на МВР.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.