Рязък спад на нелегалните имигранти от 2004-та насам

При политиката на Доналд Тръмп

Броят на нелегалните имигранти в Америка са намалели драстично, считано от 2004-та насам, сочи ново изследване. Докладът показва спад с 2 милилиона – 12,2 милиона са били през 2007-ма, а сега са 10 милиона.

Тези резултат идват на фона на скорошни коментари на Доналд Тръмп, че е способен да „Затвори“ границата с Мексико за дълго време. Именно битката с нелегалната имграция бе във фокуса на неговата предизборна кампания и водена и сега политика.

Но сега дори хората от администрацията на Тръмп признават, че има спад.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.