Нагъл обирджия окраде бебешката количка на близнаците

Децата сега не могат да излизат навън

Родители на близнаци се оплакаха във Facebook от нагла кражба на бебешката им количка. Те разпространиха кадри от охранителни камери в района, от които се вижда как млад мъж краде количката от входа на блок в центъра на София.

 Пред Дарик бащата на близнаците заяви, че освен финансова загуба, кражбата блокира семейството в жилището им, тъй като при тези минусови температури, две малки бебета могат да бъдат изведени навън единствено в количката им, която била оборудвана и със специални термо одеала.

 Кражбата е извършена минути след полунощ на 29 ноември от жилищна сграда в близост до Съдебната палата.

Количката е била оставена пред входната врата, която се заключва, но в същата нощ, поради технически проблем, вратата е била единствено затворена, обясни пред Дарик Деян Дянков.

 "Веднага подадох жалба и след това започнах свое собствено разследване, което ме доведе до охранителните камери на търговски обект наблизо. На тези камери ясно видях кога лицето е влязло. Вожда се от къде идва, как влиза и как излиза от входа с количката и продължава в посока Съдебната палата. Предадох кадрите на полицията", обясни потърпевшият. Бащата на близнаците допълни, че все още никой не е сигнализирал да познава мъжа, заснет от охранителните камери. Родителите обаче са се заели да следят сайтовете за онлайн търговия, в които често се предлагат и откраднати вещи, с надеждата да разпознаят количката на децата си.

Видео вижте тук

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.