Челси излезе на трето място с важна победа над Фулъм

Сините надвиха в лондонското дерби

„Челси" взе важна победа във Висшата лига, като надигра с 2:0 "Фулъм" в дербито на Западен Лондон. Точни за сините на "Стамфорд бридж" бяха Педро и Рубен Лофтъс-Чийк.

Попаденията за победителите паднаха в началото и края на мача.

Със спечелените три точки футболистите на Маурицио Сари излязоха на трето място с 31 точки. "Челси" има с точка повече от "Тотнъм", който по-късно играе с "Арсенал". Победата е първа за състава след два поредни мача без успех – равенство с "Евертън" и поражение от "шпорите".

"Челси" откри още в четвъртата минута, като се възползва от начална грешка на гостите. Нголо Канте открадна топката в средата на терена и напредна, след което подаде към Педро, а той без проблеми успя да се разпише. елси" взе важна победа във Висшата лига, като надигра с 2:0 "Фулъм" в дербито на Западен Лондон. Точни за сините на "Стамфорд бридж" бяха Педро и Рубен Лофтъс-Чийк.

Попаденията за победителите паднаха в началото и края на мача.

Със спечелените три точки футболистите на Маурицио Сари излязоха на трето място с 31 точки. "Челси" има с точка повече от "Тотнъм", който по-късно играе с "Арсенал". Победата е първа за състава след два поредни мача без успех – равенство с "Евертън" и поражение от "шпорите".

"Челси" откри още в четвъртата минута, като се възползва от начална грешка на гостите. Нголо Канте открадна топката в средата на терена и напредна, след което подаде към Педро, а той без проблеми успя да се разпише.

източник: dnevnik.bg

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.