И Тризначките гледали зарята за Нова Година в Лондон

Сестрите от Благоевград изкараха празниците в британската столица

Вяра, Надежда и Любов избраха да прекарат новата година заедно. Трите сестри позират на снимката с бутилка шампанско в ръка усмихнати и във видимо добро настроение. Вместо да се приберат в родината си, те решиха да останат на Острова и да празнуват там заедно с приятели, пише struma.com.

В началото на ноември миналата година една от тризначките - Любов, стана майка на малкият Виктор. Най-щастливи от това бяха неговите лели и обсипаха малкият с много подаръци. Любов избягва да качва снимки на нейният приятел в медийното пространство и до сега не е показвала половинката си, за да си спести излишни въпроси.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.