Смущения в графика на лондонското метро заради предстоящи стачки

Транспорт за Лондон заяви, че всички линии ще бъдат силно засегнати от вторник до петък следващата седмица

Пътниците в Лондон са изправени пред огромни опашки и бавен транспорт в опит да се придвижат през британската столица, докато метрото ще проведе две 24-часови стачки през следващата седмица.

Пътниците ползващи услугите на лондонското метро бяха предупредени в четвъртък за предстоящи стачки през следващата седмица. Транспорт за Лондон заяви, че всички линии ще бъдат силно засегнати от вторник до петък като намаления брой на влаковете ще бъде най-малкото, което може да се случи. Някои линии може въобще да не работят.

Първата от двете планирани 24 -часови стачки ще започне във вторник по обяд и ще продължи до обяд в сряда. Началото на втората е на обяд в четвъртък и ще продължи до обяд в петък.

От Tfl посъветваха пътниците да приключат пътуванията си с метрото до 13:00 часа във вторник и четвъртък. Ще бъдат пуснати допълнителни автобусни линии, които да покрият маршрутите на метрото, но от „TfL” предупреждават, че те могат да са пренатоварени.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.