Take That отново заедно!

Групата се събира за ново, мащабно турне. Дали ще дойдат и в България?

Една от най-обичаните британски групи през 90-те Take That се събирт и то в пълния си петчленен състав, след като и Роби Уилямс се е съгласил да се присъедини към бандата. Те ще запишат нов албум по случай 35 години от основането на групата. Като феновете им ще бъдат зарадвани и с мащабно европейско турне на групата, което ще започне през 2017 година.

За последно групата се събра през 2010 г., но изглежда сега плановете им са доста по-сериозни и мащабни.

Роби пък бе в България за първи път миналата година, лятото. Тогава той обеща пред многохилядната си публика да се върне отново.  

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.