Няма оцелели след ужасната катастрофа на хеликоптер в Норвегия

Сред загиналите има и един британец

Няколко тела са били намерени след ужасяващата катастрофа на хеликоптер на западния бряг на Норвегия, близо до града Берген. На борда е имало 13 души. 11 са намерени мъртви, сред които и британец, потвърдиха властите. Още двама липсват, съобщава "Индипендънт".

Имало 11 пътници и двама екипаж. Всички са норвежци освен един британец и италианец. Били са транспортирани пътници от нефтена платформа. Компанията, управляваща платформата, е спряла всички хеликоптери засега.

Хеликоптерът е бил напълно смазан. Имало е експлозия и много дим. Спасителните служби заявяват,че няма оцелели.

Кадри на норвежки медии показват как се издига гъст дим. 

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.