Най-сетне! Намериха начин да спестяваме батерията!

Но за целта трябва да използвате "Опера'

Най-сетне трик, който да увеличи живота на батерията ви! Представите си следната ситуация: мъчите се да търсите къде  да в кафенето, където сте решили да седнете и да свършите малко работа, има контакт за кабел, а не намирате. И точно по средата на важния ви ангажимет, лаптопът ви изключва. Е , вече има решение на това.

Програмистите зад браузера Опера мислят, че са намерили решението – режим на ниска енергия, който може да превключите, когато видите, че батерията ви пада.Тя може да се използва само наОпера и се смята, че ще ви спечели още 54 процента време.

Но тук идва и лошата новина – не може да се използва на Айфон, защото мобилните версии няма да подържат този икономичен режим.

Ето и линк, откъдете може да го свалите

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.