US хакерът Шута хакна сайта на руското Външно

Вижте какво послание остави той на руснаците...

Американският хакер “Шута” успя да “обезобрази” сайта на руското външно министерство, в отговор на нападение срещу американски цели, съобщи Си Ен Ен. 

Успешната атака е била осъществена в петък вечерта. “Шутът” успял да пробие сайта на руското външно. Посланието, което оставил той, е: Спрете да атакувате американците!

На главната страница на сайта беше изписано следното съобщение:

“Другари! Ние прекъснахме регулярното програмиране на сайта на руските външни работи, за да ви изпратим следното важно съобщение: Престанете. Може да притискате народите около вас, но това е Америка. Никой не е впечатлен.”

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.