Бербатов отива в Колумбия?

Футболистът преговаря с местния Индепендиенте Санта Фе

Колумбийският Индепендиенте Санта Фе преговаря с Димитър Бербатов, чието бъдеще остана нерешено след затварянето на януарския трансферен прозорец във водещите европейски шампионати.

Южноамериканските медии отново подхванаха темата с бившия нападател на Манчестър Юнайтед, който преговаря за 6-месечен договор с шампионите на Колумбия.

Припомняме, че в началото на годината в същата страна се появиха информации, че Америка де Кали проявява интерес към ветерана, който е със статут на свободен агент.

Впоследствие президентът на клуба Тулио Гомес привлече уругваеца Сантиаго Силва Герес и се сложиха край на писанията за Бербатов, пишат от "Офнюз".

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.