Григор Димитров в София: Мечтата ми е да стана №1 в света!

Вижте какво сподели най-добрият ни тенисист на пресконференцията преди Garanti Koza Sofia Open в София

"Мечтата ми е да спечеля титла от големия шлем, а защо не и да стана №1 в света!" Това обяви Григор Димитров на официалната си пресконференция в София преди Garanti Koza Sofia Open.  "Вълнувам се да изляза да играя пред родна публика. Вкъщи съм. Да, има напрежение от очакванията към мен, няма какво да го крия. Но усещането е страхотно", добави той.

Полуфиналистът от Откритото първенство на Австралия разказа, че няколко дни се е връщал към мача с Рафаел Надал в Мелбърн. "Опитвах да анализирам какво съм можел да направя по-добре. И стигнах до извода, че наистина съм дал най-доброто от себе си.

Чувствах се отлично дори след петте сета. Физически бях много добре. Имах чувството, че мога да играя още час и половина", каза Григор.

 

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.