Гришо се изкачи в световната ранглиста след успеха в София

Най-добрият ни тенисист вече е на 12-та позиция

Григор Димитров се изкачи с една позиция в седмичната класация на световната мъжка тенис асоциация. Спечелването на тенис турнира в София донесе на Гришо 250 точки, което го прати на 12-то място на ранглистата на ATP.

Григор има актив от 2925 точки, на 340 точки от топ 10.

На върха в класирането води Анди Мъри, с 11 540 точки, следван от новак Джокович – 9 825 точки и Стан Вавринка – 5 695 точки.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.