Гришо триумфира в Лондон!

Българинът отива на полуфинал

Григор Димитров си осигури класиране на 1/4-финалите на турнира в Куинс, Лондон. Българинът се нуждаеше от обрат за успеха с 4:6, 6:3, 6:4 над 35-годишния французин Жулиен Бенето, съобщава "Блиц". Това беше пети двубой между двамата тенисисти, като Гришо записа трети успех над този опонент.

В спор за място на полуфиналите Димитров ще премери сили с победителя от утрешния двубой между Данийл Медведев (Русия) и Танаси Кокинакис (Австралия).

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.