Самоуби се вокалът на "Линкин Парк"!

Вокалът на „Линкин парк“ Честър Бенингтън е извърши самоубийство, съобщава ТМЗ. Певецът се е обесил в частния си имот в Палос Вердес, Лос Анджелис. Тялото му е намерено в четвъртък, малко преди 9 вечерта.

Честър имаше 6 деца от 2 съпруги. Звездата се бореше с пристрастеност към наркотици и алкохол от години наред. Той самият бе добър приятел на Крис Корнел – музикантът, чийто рожден ден съвпада със смъртта на Честър.

Вокалът на „Линкин Парк“ страдал от депресия заради травма в детството си, когато бил насилван сексуално.

Вокалът на "Линкин Парк"

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.