Гришо се измъчи срещу британец

Българинът започна с победа турнира във Вашингтон

Григор Димитров започна с изстрадана победа участието си на турнира по тенис City Open във Вашингтон, САЩ. Българинът се наложи трудно в три сета над британеца Кайл Едмънд със 7:5, 4:6, 6:3. Срещата бе от 2-ия кръг на надпреварата от сериите АТР 500 с награден фонд над 2 млн. долара.

Мачът започна равностойно, като всеки от двамата тенисисти печелеше сравнително безпроблемно своите подавания до 5:5. Тогава дойде първият по-тежък момент за Григор Димитров, който допусна да губи с 0:40 на свой сервис. Българинът обаче успя да се измъкне с няколко добри сервиса и с помощта на съдията.

Източник: sportal.bg

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.