Apple показва осмицата на 12 септември

Очаква се апаратът да бъде революционен

Apple ще разкрие новия си телефон след само две седмиц, съобщава „Ивнинг Стандард”. Осмицата е особено чакана от потребителите. Най-вероятно тя ще им бъде представена на12 септември. Това ще е апаратът с най- много новости, с което ще се отбележи и 10 години от създаването на марката.

Очаква се да има лицево разпознаване, 3D камера, ще се зарежда безжично.

От компанията обаче нито отричат, нито потвърждават тази информация.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.