Apple пусна най-скъпата си машина

Тя може да ви излезе 13 бона

"Епъл" пусна в прдажба най-скъпия си компютър - iMac Pro. Новият хай тек компютър бе представен на конференция през юни месец, а след четвъртък ще е по магазините. 4999 долара струва само базисната конфигурация на машината, а ако я оборудвате напълно може да ви излезе 13 бона.

27-инчавият звяр се предлага с осемядрен,10-ядрен или 18-ядрен процесор. За разлика от  стария цилиндричен компютър за професионалисти, който идва с дисплей и струва 2,999, новият Мак е цялостен компютър с 5К дисплей.

Мега скъпарската машина е последният опит на компанията да задоволи нуждите на професионалистите.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.