Не ползваш iPad-а си 3 години - блокират го

Без презареждане на батерията устройството се нулирало и ще бъде активно след...47 години

Таблет iPad беше блокиран за 47 години. За това се оплака в интернет собственикът му, цитиран от БГНЕС. Според човек с псевдоним „BadBurrito78“, таблетът не бил използван около три години. Когато човекът решил отново да ползва устройството, на екрана излязло съобщение, че то е деактивирано. Собственикът бил поканен да опита отново след 24 735 744 минути (около 47 години).

Станало ясно, че заради дългия период, през който не е работил, iPad-ът е нулирал всичките си настройки, включително и датата. Така той се върнал към датата по подразбиране – 1 януари 1970 г.

За момента не е ясно какво може да направи засегнатият потребител, за да реши този проблем. В някои от коментарите бил даден съвет да пробва да промени грешната дата, като включи таблета към компютъра си.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.