Манчестър сити се класира на финала, ще играе с Ливърпул

Манчестър сити се класира за финала на турнира за Купата на лигата, след като обърна от 0:1 до 3:1 в реванша срещу Евертън у дома.

В първия мач гостите победиха с 2:1, но отпаднаха от надпреварата с общ резултат 3:4. "Карамелите" поведоха с гол на Рос Баркли в 18-ата минута, но домакините стигнаха до успеха след попадения на Фернандиньо през първото полувреме и на Кевин де Бройне и Серхио Агуеро - през второто.

Така на финала "гражданите" ще се изправят срещу Ливърпул, който вчера драматично победи след изпълнения на дузпи Стоук сити.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.