Тежък удар за Apple!

Компанията ще трябва да пусне по-евтини модели

Apple X бе пуснат за 10-тия рожден на Apple и се смяташе за най-великото изобретение на компанията. Но явно очакванията не са оправдани. До края на тази година той вече няма да се продава, което означава че през следващите месеци ще се продава по-евтино.

Компанията планира да представи нов модел телефон през септември, за да върне позициите си на пазара, тъй като моделът X търпял доста загуби. Най-непривлекателен бил за китайските клиенти.

Apple ще представи X Plus по-късно тази година, но още не се разкриват подробности за неговата характеристика.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.