Нов шок! Потребителите "цъкат" Facebook по-малко след новата новинарска политика

Марк Зукърбърг се надява, че това ще е положително

Потребителите на Facebook са прекарвали по-малко време в социалната мрежа след въвеждането на новата новинарска политика, отчетоха от компанията, предаде Би Ти Ви. Освен това реформата е довела до намаляване на потребителите в Съединените щати и Канада през последното тримесечие. Компанията неотдавна обяви, че в новинарската си рубрика вече ще дава приоритет на публикациите, свързани със семейството и приятелите, за да стимулира общуването между хората.

Създателят на Facebook Марк Зукърбърг съобщи, че прекараното от потребителите време в мрежата е намаляло с 5 на сто. Той изрази увереност, че този спад ще се отрази положително в дългосрочен план.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.