Фейсбук става и Агенция за запознанства

Социалната мрежа ще ни помага да си намерим гадже

Основателят и изпълнителен директор на "Фейсбук" Марк Зукърбърг обяви, че ще добави към социалната платформа и функция за запознанства. Той направи това изявление по време на среща на разработчиците на "Фейсбук" в Сан Хосе, Калифорния.

Зукърбърг обясни, че това нововъведение не е с цел улесняване на еднократните срещи, а за да се помогне изграждането на дълготрайни връзки чрез мрежата, отбелязва Нова телевизия.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.