“Червените” направиха 2:2 с младежите на Пантракикос

Публикувана: 03 Feb 2016 15:45
Обновена: 26 Apr 2024 01:01
Прочетена: 1171

ЦСКА завърши 2:2 с гръцкия Пантракикос, който обаче използва в контролата младежката си формация. “Червените” водеха почти през цялото време на срещата, но допуснаха изравняване в 87-та минута.

ЦСКА вкара два бързи гола до 25-та минута. Момчил Цветанов изведе българите в резултата в 23-та минута, когато се възползва от хубаво подаване на Милен Кикарин. Малко след това Николай Дичев направи 2:0 на празна врата след асистенция на Станислав Маламов.

Пантракикос намали в 38-ата минута, когато Уотсуканидис бе точен с глава след центриране от корнер. След почивката темпото на игра падна и след пропуски на Александър Александров и Преслав Йорданов в 87-та минута гърците изравниха. Йоргуопулос се възползва от грешка в защитата на ЦСКА и направи 2:2.

В последната си контрола на гръцка земя “армейците” ще се изправят срещу третодивизионния Византион. Мачът е в неделя от 15,00 часа.