Борисов стана дядо за втори път

Дъщеря му Венета роди второ дете

Премиерът Бойко Борисов стана дядо за втори път. Новината за това беше съобщена в парламента, където днес премиерът даде отчет за резултатите от европредседателството от пиара на ГЕРБ.

Дъщерята на Борисов - Венета, е родила втори син. Все още не се знае какво име са избрали родителите.

В края на януари 2016 г. тя роди първото си дете, което беше кръстено на премиера. Оттогава Борисов на няколко пъти публикува в социалните мрежи снимки с внука си.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.