Ние използваме "бисквитки", за да улесним вашето сърфиране, и да ви покажем реклами, които може да ви заинтересуват. Научете повече.

Уест Хям нокаутира Ливърпул в последните секунди на продължението

Публикувана: 09 Feb 2016 23:22
Обновена: 18 Apr 2024 13:10
Прочетена: 1293

Уест Хям се класира за осминафиналите на Купата на Англия, след като победи драматично Ливърпул на стадион "Болейн граунд" в Лондон. "Чуковете" постигнаха успех с 2:1 в преиграването между двата тима, а голът за крайния успех бе дело на Анджело Огбона, който отбеляза в добавеното време на второто продължение.

Първият двубой между двата тима на "Анфийлд" завърши 0:0, а днес редовното време приключи при 1:1.

Домакините откриха в самия край на първото полувреме чрез Михаил Антонио, но "мърсисайдци" изравниха три минути след началото на втората част с попадение на Фелипе Коутиньо.

Така се стигна до продълженията, в които Уeст Хям се оказа отборът с по-здрава психика и заслужено се класира в следващия етап на най-стария футболен турнир в света.