Поредната вечер на социални протести в страната

В Перник протестиращите отново блокираха АМ "Люлин"

За поредна вечер хиляди граждани излязоха на протест в няколко български града. Повод за недоволството им са по-високите цени на горивата, застраховката "Гражданска отговорност" и бедността.

Демонстрациите вече имат множество други искания, свързани с доходите, данъците, монополите и т.н. В Перник протестиращите отново блокираха АМ "Люлин".

В центъра на София 20-тина майки на деца с увреждания искат оставката на вицепремиера Валери Симеонов.

Назад

Още новини

Новините не се заредиха. Моля, опитайте отново.
Няма повече новини за показване.